Sayın Velilerimiz,  Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Siz Sevgili Öğrenciler;

Kurumumuz Korona Virüsüne (Covid-19) karşı önlemler kapsamında ilgili bakanlıklarımız tarafından yapılan uyarıları dikkatle takip etmektedir. Bakanlıktan gelen yazı üzerine üzülerek belirtmek isteriz ki 16 Mart 2020 Pazartesi itibari ile ders yapılmayacaktır.

Öğrencilerimiz için tatili tatil olarak değil fırsata çevirmenin en güzel ve doğru zamanıdır. Eksiklerinin kapatılıp, tekrarlarını yapabilmeleri için yeni bir fırsat doğmuştur. Bu süreçte eksik modüllerin tamamlanması, çözülmemiş kitapların çözülmesi birer tekrar niteliğindedir. Takıldıkları sorularda öğretmenleri ve bizler bir telefon uzağınızdayız merak etmeyin.

Tatil kararının, olası bir salgının önüne geçilmesi amacıyla alındığını hatırlatmak isteriz. Tatil süresinde çocuklarımın kalabalık ve kapalı ortamlardan uzak durmaları, çalışmalarını evlerinde yapmaları, kalabalık ortamlarda bulunmamaları, özellikle kütüphane, avm veya kapalı ders çalışma kafelerine gitmemeleri önemle rica olunur.

Öğrencilerimizi panik havasına sokmayınız. Konular yetişecek ve tekrarlarımızı da bol deneme ile yapabilecek durumdayız.

Günlük program dahilinde öğrencilerimizin çalışmalarına devam etmeleri için sizlerinde desteğine ihtiyacımız olacaktır.

Gerekli tedbirlerin alınması yönünde çalışmalarımız daha da yoğunlaştırılmıştır. Bu kapsam da aldığımız önlemler;

  • Öğrencilerimize el hijyeni ve ortak alanlarda dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda hem yazılı hem de sözlü olarak hatırlatmalar yapılmaktadır.
  • Bulunduğumuz ortamlar sık sık havalandırılmaktadır.
  • Sıralar, kapı kolları, el değilen yerler çamaşır suyu ve dezenfektan yardımıyla temizlenmektedir.
  • Ortak kullanım alanlarının temizliğine her zamankinden daha özen ve titizlik gösterilmektedir.

Siz velilerimizin bu süreçte desteğini ve iş birliğini de bizden esirgemeyerek bu durumun üstesinden gelmemize katkı sağlayacağı muhakkaktır.

Her türlü soru ve görüşmeleriniz için kurumumuz her gün 10.00-18.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Bilgilerinize önemle sunar, sağlıklı günler dileriz.

ÇETİN YAZICIOĞLU EĞİTİM

DUYURU-Korona Virüs
Etiketlendi: