Sayın Velimiz, Değerli Öğrencimiz;

Dershanemiz; üniversiteye giriş sınavlarında 45 yıllık tecrübenin deneyimiyle kurulmuş ve faaliyetlerine 2005-2006 öğretim yılında başlamıştır.

Eğitim ve öğretim sistemimiz; çok hızlı bir değişim süreci yaşamaktadır. Geriye baktığımızda değişimin yanında, her yıl üniversiteye girmek için yoğun çaba sarf eden yeni neslin de değiştiği, tercihlerinin ve arzularının farklılaştığını da görmekteyiz.

Her geçen yıl yaşadığımız ve kaçınılmaz olan değişim karşısında; klasik, kitlesel dershanecilik anlayışı da bugünkü öğrencilerimizi başarıyı ulaştırmakta güçlük çekmektedir.

Çetin Yazıcıoğlu Eğitim Bürosu; büro tipi, butik kurum anlayışı ile her öğrencisine; özel, birebir konu anlatım sistemini temel alan öğretim anlayışı ile alanında 45 yıllık birikimin sonucu olarak kurulmuştur.

NEREDEYİZ?

Kurumumuz; Atatürk Bulvarı üzerinde; Kızılay merkezinin güvensiz ve karmaşıklığından uzak, 7/24 fiziki ve kameralı güvenlik sistemine sahip, 141 numaralı Bulvar Palas İş Merkezi’nin C Blok 2. Katta yer almaktadır.

FİZİKİ KOŞULLARIMIZ NELERDİR?

Profesyonel eğitim ve öğretimin amacı; minimum kriterlere sahip odalarda, salt konu anlatımı değildir. Öğrencilerin anlatılanları anlayabilmeleri ve bir eğitim yılı boyunca evlerinden daha çok zaman geçirecekleri alanların fiziki koşulları da eğitim için önem arz etmektedir.

Bu noktadan hareketle; kurumumuz tüm gün fiziki ve kameralı güvenlikli, kapalı otoparklı bir binada konumlandırılmıştır. Klimalı sınıflarımız, çalışma sırasında öğrencilerimizin dış etkenlerden olumsuz etkilenmesini tamamen engellemekte ve konsantrasyon bütünlüğü sağlamaktadır.